Košík je prázdný

AMETEK Programmable Power

AMETEK Programmable Power, společnost sídlící v kalifornském San Diegu, vyrábí a dodává přesné AC a DC programovatelné napájecí zdroje, elektronické zátěže a speciální zákaznická řešení na míru včetně CTS (Compliance Test Solutions) systémů i pro ty nejnáročnější zákazníky. Tento výrobce se díky svému portfoliu, zahrnující značky Sorensen, Elgar, California Instruments a AMREL, řadí mezi nejvšestrannější světové dodavatele v tomto odvětví, nabízející programovatelná zařízení v rozsahu od desítek Wattů až po stovky kiloWattů, a to jak na straně napájecí, tak zatěžované.

Napájecí zdroje AMETEK Programmable Power jsou využívány v řadě aplikací jak v Test & Measurement oblasti, tak pro stabilní napájení definovaných parametrů ve výrobě (polovodičová výroba, výroba elektrické energie - solární a větrné elektrárny a nespočet dalších, kde je klíčovým požadavkem dodržení stanovených specifikací napájení).

Se silným zázemím a širokou produktovou nabídkou je společnost AMETEK Programmable Power vaším spolehlivým partnerem na poli výkonové elektroniky.

www.programmablepower.com